PRODUCENT FRONTÓW MEBLOWYCH

polski rosyjski angielski niemiecki
PromocjeZamów front / Zapytaj o frontWybierz kolor kuchniPrezentacje frontówOferta on-lineMeble kuchenne Gdańsk

Oferta

Oferta frontów malowanych dedykowana producentom oraz architektom wnętrz

Produkujemy szeroką gamę frontów malowanych w bogatej kolorystyce, różnym sposobie wykończenia oraz z możliwością użycia efektów specjalnych. Malowanie frontów szafek to nasza pasja, którą z sukcesem rozwijamy od kilkunastu lat. W każdy nasz produkt wkładamy serce i emocje, które przekładają się na staranność i jakość wykonania. W naszych produktach znajdziesz zarówno tradycyjne wzory, jak i nowoczesne rozwiązania, odpowiadające na aktualne trendy w projektowaniu. Współpracuje z nami wiele firm zajmujących się produkcją i montażem mebli kuchennych. Pracujemy także dla architektów oraz projektantów wnętrz.  Fronty meblowe naszego autorstwa to połączenie elegancji ze starannością wykonania. Dzięki jakości, pasji, dbałości o detale przetrwaliśmy kilkanaście lat na rynku, dostarczając każdego roku swoim odbiorcom tysiące frontów na wymiar.

Zajmujemy się produkcją frontów akrylowych oraz frontów meblowych z modnym frezowaniem. Tworzymy fronty meblowe produkowane  z płyty MDF, które mogą być lakierowane, foliowane lub gięte. Produkujemy fronty meblowe w każdym kolorze z pantonu, przez co możemy spełnić nawet najbardziej wymagające zamówienie. Jesteśmy w stanie wykonać każdy sposób wykończenia oraz wykorzystać efekty specjalnie, które zagwarantują frontom unikatowe wzornictwo. Styl stworzony w naszej hali produkcyjnej jest jedyny w swoim rodzaju, a jego efekty dodają blasku kuchniom w całej Polsce. Postaw na fronty kuchenne lakierowane czy malowanie frontów szafek w naszej firmie, bo Twoja kuchnia naprawdę na to zasługuje. 

Zachęcamy do współpracy firmy meblarskie, producentów oraz firmy zajmujące się aranżacją i projektowaniem wnętrz. Istnieje możliwość zakupu wzorników kolorów firm ICA, RAL, Renner. Zapoznaj się z ofertą on-line już teraz!


Zadzwoń:

Efekty specjalne

Poznaj efekty specjalne, które stosujemy podczas produkcji frontów malowanych

Dzięki efektom specjalnym Twoje fronty meblowe mogą stać się bardziej unikatowe niż zwykle. Wyróżnij swój front malowany za sprawą efektów specjalnych, by Twoja kuchnia była niepowtarzalna i inna niż wszystkie.

Efekty specjalne to wyjątkowe produkty lakiernicze stworzone dla Klientów poszukujących czegoś więcej niż zwykłe lakiery kryjące. Te produkty inspirują  architektów oraz projektantów różnego rodzaju przedmiotów użytkowych do tworzenia bardziej kreatywnych projektów. Wszystkie produkty z tej serii mogą być stosowane na podłoża polakierowane podkładami poliuretanowymi lub poliestrowymi.

Poniżej przedstawiamy przykłady efektów specjalnych, które mogą zostać wykorzystane w Twojej kuchni:

MADREPERLATO – to efekt masy perłowej, który uzyskujemy stosując lakiery poliuretanowe MP. Zawierają one specjalne pigmenty tworzące połysk i refleksy przypominające masę perłową. Wyróżnikiem tych efektów specjalnych frontów malowanych jest uziarnienie struktury, która może występować od drobnego do grubego. W ofercie posiadamy także masę perłową młotkową. Takie rozwiązanie skierowane jest nie tylko dla koneserów dobrego smaku,  ale ludzi, którzy szukają frontów malowanych o ciekawej strukturze. Powłoka perłowa jest bezbarwna, a jej ostateczny kolor jest o ton jaśniejszy od koloru zastosowanego pod perłą. Ten efekt specjalny można stosować na drewno, plastik i szkło.

METALLIZZATO – Efekt metalizowany otrzymuje się po zastosowaniu jednoskładnikowego lakieru VM, w wyniku czego powierzchnia wyglądem przypomina galwanizowaną.  Ten efekt specjalny dostępny jest w różnych kolorach i uziarnieniu. Można stosować na drewno, plastik i szkło. Wybór frontu malowanego z efektem metalizowanym to idealna propozycja do wnętrz utrzymanych w surowej, industrialnej stylistyce.

CERAMICA – Efekt ceramiczny polega na pokryciu drewna, szkła lub plastiku pigmentowanym lakierem poliuretanowym CR, tworzącym powłokę z kraterami. Przez nie widoczna jest jest warstwa podkładu w innym kolorze, co dobrze imituje ceramikę. Powłoka jest wysoce odporna na zarysowania. Efekt specjalny dostępny w dowolnym kolorze z palety ICA, RAL i NCS. Ten rodzaj frontów malowanych pozwoli Wam w elegancki sposób podkreślić wystrój kuchni.

TESTURIZZATI – Efekt specjalny charakteryzuje się metalizowanymi refleksami. Ten front malowany idealnie komponuje się z nowoczesnymi projektami kuchni, cechującymi się metalowymi elementami takimi jak: lampy czy też krzesła. Efekt tekstury polega na pokryciu drewna, szkła lub plastiku bezbarwnym lub pigmentowanym lakierem poliuretanowym, tworzącym teksturę z metalizowanymi refleksami. Istnieją dwa rodzaje lakierów:

TS – tekstura matowa

TSBR –tekstura z połyskiem. Powłoka jest wysoce odporna na zarysowania. Dostępny w szerokiej gamie kolorów.

SCREPOLANTI – Efekt spękań uzyskuje się po zastosowaniu bezbarwnego lub pigmentowanego lakieru jednoskładnikowego SC. Spękania są nie tylko widoczne, ale również wyczuwalne w dotyku. Podczas produkcji frontu malowanego użycie lakieru bezbarwnego daje efekt starej popękanej powłoki. Można również stosować lakier pigmentowany SC (w tym złoty i miedziany) na podkładzie o kontrastowym kolorze. Takie rozwiązanie często stosuje się w technice „decoupage". Wielkość i ilość spękań zależy od grubości warstwy SC.

Dostępny w dowolnym kolorze z palety ICA, RAL i NCS oraz metalizowanych.

PromocjeZamów front / Zapytaj o frontWybierz kolor kuchniPrezentacje frontówOferta on-lineMeble kuchenne Gdańsk

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z aktualną ofertą.

.